Corner zastrešuje celý reťazec obchodných a podporných aktivít. 

Všetko začína výrobou a dizajnom vlastných produktov, nasleduje import a export, strategický manažment, promptný obchodný tím, odborné poradenstvo a servis, brand manažment a stratégie, marketing a služby zákazníkom, podujatia a public relations, komplexný ekonomický a finančný manažment, cez integrovaný IT systém, odbytovú politiku, sofitstikovanú medzinárodnú a lokálnu logistiku a distribúciu v rámci takmer všetkých externých a vlastných predajných kanáloch, e-shopy, vlajkové predajne a dizajnové degustačné miestnosti.
Rozsah aktivít Corner & Co. je širokospektrálny, s profesionálne fungujúcim informačným systémom a vysokou mierou riadenia firemných procesov.

Corner & Co. neustále pracuje na zintenzívnení a zdokonalení svojich služieb a postavenia. Víziou Corner je stať sa neoddeliteľnou súčasťou každého ozajstného gastronomického zážitku, posedenia s priateľmi, večierku, či originálneho darčeku, na trhoch kde pôsobí.

PORTFÓLIO CORNER & CO. PATRÍ DNES MEDZI NAJKVALITNEJŠIE SPOMEDZI MEDZINÁRODNÝCH DISTRIBÚTOROV V GLOBÁLNOM MERADLE. 

Sortiment zahŕňa exkluzívnu spoluprácu s niekoľko sto poprednými producentmi uznávaných značiek prémiových potravinových špecialít a nápojov, zo všetkých kontinentov sveta.

 

Corner vnáša do biznisu víziu, profesionalitu, najvyššie medzinárodné štandardy, pravé životné hodnoty a ľudskosť. „Nepredávame produkty ale emócie.  Aj keď fakturujeme tovar.“   
Ing. Július Chládek, General Manager

 

Tím Corner & Co. vníma zákazníkov ako partnerov a priateľov. Spoľahlivosť, dôvera, komunikácia a ústretovosť sú veľmi dôležité, tak ako v pravom priateľstve. „A samozrejme nadšenie pre to, čo robíme a radosť z projektov našich klientov.“ 
Ing. Andrea Chládeková, General Manager